Mis toimub?!

Kuna motoorienteerumine tavapärase meeleoluka sündmusena hetkeolukorras toimuda ei saa, siis proovime ära nn. kontaktivaba motoorienteerumise. Vajalik on nutiseadme olemasolu! Sõita võib igatsorti motikaga ja teekonna saad valida nagu Sinule ja Sinu motikale sobib – kontrollaeg on lausa 8 tundi ja soorituse aeg ei lähe arvesse…

Äpist: Osalemiseks installeeri oma nutiseadmesse NUTILOGI nimeline äpp. Luba kõik, mida äpp tahab ja vali sündmus “Eriolukordne Lustisõit Hageri Kihelkonnas” ning sisesta nimi millega tahad edetabelis särada.
Kontrollaeg hakkab tiksuma hetkest, kui oled vajutanud äpis “START” – mõistlik on seda teha juba mõnes kontrollpunktis või vähemalt Hageri kihelkonna piirides :).
Igas kontrollpunktis tuleb vastata äpis esitatud küsimusele – äpis on kolm vastuse varianti – vali õige ja kontrollpunkt ongi fikseeritud. NB! Kontrollpunkti fikseerimiseks pead sa olema vähemalt 50 meetri raadiuses kontrollpunktist! Kui kõik kontrollpunktid on fikseeritud (seekord sa võtadki kõik punktid ära), siis vali äpist: “FINISH” ja naerata peeglile.

Registreerimine ja rajakaart:
Eriolukordsele Lustisõidule registreerimine toimub sündmuse kodulehel: eriolukord.hobikad.ee (otsi üles nupuke: REGAMINE). Pärast registreerimisvormi täitmist jääb avatuks link, kust saab alla laadida rajakaardi.

Sõiduki tuvastamine: Sulle sobivale hetkel kontrollaja piires, pildista ennast ja motikat nii, et reg.nr nähtav/loetav oleks. Pilt või pildid riputa üles fb keskonda: https://www.facebook.com/events/922575438184948/ või saada e-postiga: eriolukord@hobikad.ee

Punktiarvestus:
Iga kontrollpunkti (kokku on 44 vahvat kontrollpunkti) registreerimise eest saab osaleja 10 punkti. Vale vastuse eest läheb aga 5 punkti maha – ära pikka viha pea – see on minu kiiks 🙂
Võrdsete punktide korral eelistab pingerida vanema mootorrattaga osaleajat – arvesse läheb sõiduki esmase registreerimise aeg.

Aeg:
Eriolukordne Lustisõit Hageri Kihelkonnas rada on avatud 01.05.2020 kell 07:00 kuni 07.05.2020 kella 23:01’ni.

Osalustasu:
Hetkest mil vanad foiniiklased leiutasid sularaha – pole tänamine enam probleem… Rajameistri kulutatud aja ja materiaalsete vahendite osaliseks hüvitamiseks tuleb teha 15 EUR suurune ülekanne: Andrus Mäeots, EE027700771002270219, LHV pank. Selgituseks märkida: Eriolukord, osaleja nimi.

Auhinnad:
Liqui Moly Eesti OÜ on pannud välja eriauhinna osalejale, kes registreerib kõik kontrollpunktid, vastab kõikidele küsimustele õigesti, mahub kontrollaja sisse (8 tundi) ja suudab seda teha kõige lühema distantsiga – sõitmata põldudel, parkides või selleks mitte ettenähtud kohtades. Iga osaleja trajektoorist jääb järgi digitaalne jälg!

TEEARU.EE autasustab kõige vanema mootorrattaga osalejat.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.